Sunucu Çözümleri

AnkaTech ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz doğrultusunda sunucu çözümleri üretmekte, katma değerli hizmetler sağlamaktadır. Entegre edilebilen ve yüksek verimliliği hedefleyen üretici ve uygulama bağımsız anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir. Kurumsal sistemlerin kalbinde duran sunucu sistemleri ile ilgili tüm alternatifler AnkaTech’de mevcut.

Sunucu seçimi; Bilişim yatırımlarınızın ve iş sürekliliğinizin verimliliğini doğrudan etkileyen bir seçimdir. Doğru bir sunucu seçimi, mevcut yapınızın, gelişme planlarınızın, işlem ve veri kapasitenizin iyi analiz edilmesine bunun paralelinde hangi platformu (fiziksel sunucular/sanal sunucular) kullanacağınıza bağlıdır. Sunucu teknolojilerinin en üst seviyesi olan Blade sistemler konusunda önemli referanslara sahip olan AnkaTech, kalitesi kanıtlanmış dünya markaları ile size fiyat/performans ekseninde mükemmel seçenekler sunuyor.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru çözüm ve bakım hizmeti ile BT altyapınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yeni HP, Unix ve NT serverlar, depolama çözümleri, yönetim yazılımları, görüntüleme, baskı ve kişisel bilgisayar alanında liderlik eden teknolojik çözüm üreticisidir.

IT servisleri dünya çapında 65.000 profesyonel tarafından sağlanır. Firmanın Araştırma ve Geliştirme alanında yaptığı senelik 4 milyar USD yatırım yeni ürünler, çözümler ve teknolojiler geliştirmesini sağlar. Böylece Yeni HP müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi ve yeni yeni marketlere girmeyi hedeflemektedir. Yeni HP ticari ve sosyal değer taşıyan ürünler, çözümler ve teknolojiler yaratarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

Endüstri Standardı sunuculardan Veri Depolama ürünlerine, son kullanıcının sahip olduğu masaüstü bilgisayarlardan avuçiçi bilgisayarlara ve en küçükten en büyük ölçekli yazıcılara kadar tüm ürün gruplarına destek vermektedir.

IBM eServer BladeCenter™

IBM eServer pSeries®/UNIX

IBM eServer xSeries®/Intel işlemci tabanlı

IBM eServer 325/Opteron tabanlı sunucu

IBM TotalStorage®

IBM’in açık standart tabanlı sunucu, depolama sistemleri ve gelişen teknoloji portföyü, küçük ve büyük işletmelere günümüzün en sık karşılaşılan ve en acil altyapı yönetimi sorunlarını çözmelerinde, “on demand” olarak da tanımlan “ihtiyaç anında kapasite arttırımı” sunarak bir işletmenin BT temelini atmalarına yardımcı olmaktadır.

IBM, küçük ölçekliden büyük ölçekliye, tüm işletmelerin gereksinimlerini karşılayacak doğru çözümleri seçebilmesi için disk sistemlerine ilişkin geniş bir ürün yelpazesini, tek bir ürün ailesinde bir arada sunmaktadır. Yeni IBM TotalStorage DS ürün ailesi, IBM TotalStorage DS6000 ve DS8000 serisi kurumsal sunucuların yüksek performans mirasını, yeni geliştirilen IBM TotalStorage DS4000 serisi orta ölçekli sistemlerle (daha önce FAStT ürün ailesi olarak tanınan), yeni piyasaya sunulan düşük fiyatlı giriş sistemleriyle birleştirmektedir.

Talebe göre e-iş yapısı kurulduktan sonra bu yapının sürekli ve doğru çalışır şekilde tutulmasını Tivoli ürünleri sağlamaktadır. Tivoli yazılım portföyü, başlangıçtan beri bilgisayar sayısı ister 100, ister 10.000 olsun, dünyanın en büyük bilgi teknolojisi ağ ve sistemlerine ilişkin güvenlik, depolama, performans ve kullanılabilirliğin merkezi yerlerden yönetimi için tasarlanmıştır.

Avrupa’da üretim yapmakta ve Avrupa’nın önde gelmekte olan Fujitsu-Siemens, BT şirketlerinden birisi olarak faaliyet göstermektedir. BT ürünlerinin ve servislerinin kalitesi, güvenilirliği ve sürekliliği, müşterilerin verimliliği ve başarısı açısından önemli olduğununun bilincinde olup yatırım ve hizmetlerini bu yönde güçlendirerek pazarın güçlü oyuncularından birisi olmaya devam etmektedir.

Büyük kurumların, KOBİ’lerin ve özel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler vererek, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da tüm önemli pazarlarda varlığını güçlü bir şekilde sürdürmekte olan Fujitsu-Siemens, derin portföyünde sunduğu ürünler, masaüstü ve el bilgisayarlarından kurumsal klasmandaki altyapı çözümlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bilgi topluluğumuzun ihtiyaçlarını karşılamak için, stratejik odağını, gelecek kuşak Mobilite ve İş Kritik Bilgi İşlem ürünlerine çevirmiştir.

 

BUY NOW