Microsoft Teknolojileri

Microsoft Standartlarında (MSF/MOF) Danışmanlık Hizmetleri 

Microsoft’un başarısı geliştirdiği metodolojilere dayanır. Microsoft Solutions Framework (MSF) veMicrosoft Operations Framework (MOF), Microsoft’un çözüm ve operasyonel uyarlamalarının hangi yöntem ve aşamalarda yapılacağını belirleyen metodolojileridir. Uygulamaların başarısını şansa bırakmayan ve ciddi uzmanlık gerektiren bu yöntemler kullanılarak projelerinizi hayata geçirmek istiyorsanız size bunun yanında AnkaTech’in geniş Microsoft deneyiminin konforunu da sunuyoruz.

Lisanslama Çözümleri 

“En uygun lisanslama modeli hangisidir?”, “Uygun maliyetlerle güncel ürünleri nasıl takip edebilirim?”, “Farklı lisanslama modellerini bir arada kullanarak maliyet avantajı yaratabilir miyim?”, “Microsoft Kiralama Anlaşması yaptım, bana sağlanan faydaları biliyor muyum?”. Eğer bu soruları siz de soruyorsanız, AnkaTech’in Microsoft lisanslama deneyiminin avantajını yaşayın.

Microsoft teknolojilerinden maksimum düzeyde yararlanmalarını, yaptıkları yatırımın en kısa sürede karşılığını almalarını sağlamak amacıyla, projelerin;

BUY NOW