Network Teknolojileri

Günümüzde hızla gelişen iletişim ve ağ teknolojileri, özel sektör işletmeleri ve kamu kuruluşları için iş süreçlerinde optimum maliyet ve yüksek verimlilik sağlayarak rekabet avantajı elde etmenin vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir.

AnkaTech, tecrübeli mühendis ve danışman kadrosu ile müşterilerinin veri iletişimi projelerinde doğru topolojilerin çizilmesi, kullanılacak aktif/pasif cihazların müşteri ihtiyaçları ve talepleri göz önünde bulundurularak seçilmesi, sistemin kurulması, entegre edilmesi ve yönetilmesi anlamında sadece alternatifli çözümler değil aynı zamanda üst düzey profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

AnkaTech’i rakiplerinden farklı kılan bu satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti ile müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçlarına uygun alternatifli çözümler yaratabilmesidir.

Aynı zamanda  dünyada önde gelen Vendor’larının sertifikalarına sahip uzman kadrosuyla ve dünyanın lider iletişim teknolojileri üreticileri ile kurmuş olduğu iş ortaklıkları ile müşterilerinin taleplerine en uygun ürünleri kullanarak anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Network ve Güvenlik Çözümleri Grubumuz müşterilerinin  iş süreçlerinde yüksek önem taşıyan IP tabanlı uygulamalar olan ERP, Database, Mail, CRM, SCM, B2B, B2C, Voice gibi hız ve güvenliğin önemli olduğu uygulamalarda ihtiyaçları karşılamak üzere;

ve bu sistemler üzerindeki bir çok konuda katma değerli çözümler üretmektedir.

Entegrasyon sonrasında AnkaTech teknik kadrosu, talep edilen her türlü bakım ve destek  hizmetlerini yerine getirmektedir.

Network Güvenliği ve Erişim kontrol sistemleri, IP Tel entegrasyonu örneği
Network, Firewall ve VPN uygulamaları, PKI ile erişim denetimi örneği
Identity Management-Kimlik Yönetimi çözümleri ile Erişim kontrol entegrasyonu örnneği
BUY NOW