_ BİZ KİMİZ

Hakkımızda

İş hayatındaki başarı iyi planlanmış, yönetilebilen, müşteri taleplerine cevap verecek, verimliliği artıracak bir bilgi teknolojisi (BT) yapısı ile mümkün olabilmektedir.

Günümüzde BT Projelerinde süreçlerin kalitesi ve denetlenmesi her geçen gün önem kazanmaktadır. AnkaTech olarak biz de iş verimliliğinin artmasında BT’den nasıl fayda sağlanabileceğini müşterilerimize aktararak kaynakların verimli kullanılmasına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Firmamız yalnızca donanım ve yazılım ihtiyaçlarını temin etmekle kalmamakta aynı zamanda müşterisinin faaliyet gösterdiği sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek iş ortağının rakipleriyle yarışabileceği teknolojik seviyeye gelebilmesi için gerekli LAN, Wan, RF çözümler, Network altyapısı, veri depolama, internet güvenliği ve e-ticaret gibi çözüm çeşitlerini de müşterisine sunmaktadır.

 

ANKATECH olarak ÇÖZÜMÜN ADRESİ sloganını bilişim sektörünün her alanında uygulama vizyonunu hedefler. Müşterilerinin minimum maliyetle teknolojinin maksimum imkanlarından yararlanması için gerekli bütün materyalleri temin ederek, müşterisinin bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm üreten ve müşterisinin teknolojik altyapısı sayesinde yatırım/kazanç grafiğini yukarıya taşıyabilen iş ortağı olmayı amaçlamakta ve bütün çalışmalarını bu doğrultuda yapmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

0
Deneyim
0 years
Proje
0
Çalışan Sayımız
0 çalışan

Uzmanlıklarımız

BUY NOW